Bayazıt Group İnşaat

Bayazıt Group İnşaat

Bayazıt Group olarak yaptığımız işleri şöyle özetleyebiliriz; Makul fiyata çok daha dayanıklı ve sağlıklı yapılar. Uzun süre  bakım/ekstra masraf gerektirmeyen yapılar.

Yapılabilecek her türlü inşaatı, hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Projelerinizi daima zamanında bitirir ve inşaatlarımız da dünyanın önde gelen kaliteli markalarını kullanmaya özen gösteririz.

Kısa ,orta ve uzun vadede size ekonomik olarak avantaj sağlarız, ayrıca güven..

Firmamız Profosyonel bir inşaat uygulama yapım şirketidir. Bünyemizde, konularında yetkin; İnşaat, Mimar, Makine, Elektrik Mühendisleri anahtar personel olarak bulundurmaya özen göstermekte, proje yapım hizmeti yapmakta ve inşa edeceğimiz projelerinize ait ilave tüm uygulama ve detay projelerini hazırlamakta, inşa edeceğimiz alanı, mimari, elektrik, statik, mekanik tesisat, iç mimari projelerinizi etüd etmekte ve uygulamaktadırlar.

Kaba ve ince inşaat departlarımız ayrı ayrıdır, başlarında 10 yılı geçkin birer inşaat mühendisi bulunur. Bu şekilde kaba inşaatta uzmanlaşmış mühendislerimiz kaba inşaatınızı mükemmel bir şekilde bitirerek, ince inşaatda uzmanlaşmış, inşaat mühendislerimize teslim etmektedirler.

İş akışı içindede mimar, elektrik, makine mühendislerimizde kendi işlerinin gereklerini yapmaktadırlar.

Uygulama detay departmanımız ,mühendislerimize özelleştirilmiş uygulama detayları ile destek vermekte, alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz uyum içinde gerekli teknolojiyi kullanarak, profesyonel proje yönetimi ile mükemmel şekilde  inşaatınızı size teslim etmektedirler.

Tüm bu profosyonel inşaat yapım proje yönetimiyle mükememmel şekilde inşaatınızı yaparken işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermediğimiz gibi maksimum ekonomi sağlamamız gerektiğinin bilincinde olarak,size en iyi yapıyı en uygun fiyatla tamamlamayı
kendimize görev edinmiş durumdayız.İnşaatınızı en ekonomik şekilde tamamlama şeklimizi söyle özetleyebiliriz;

  • Bünyemizdeki teknik personel ile çalışma,
  • Kendi ekipmanımızı kullanma
  • Projeye ve işe tam hakimiyet,iş akış programına tam riayet
  • Hızlı ve doğru imalat, minumum genel giderle maximum ekonomi

Paylaş:

Yorumlar (0)

    Henüz bu konuya yorum eklenmemiş...

Yorum Yap

Yukarı Çık